"سرو: سلامت روان هوشمند" افتخار دارد مجموعه ای از خدمات سلامت روان را به شما عرضه می کند. این خدمات بصورت حضوری، غیرحضوری و هوشمند ارائه می شوند.

ما چه خدماتی برای شما تدارک دیده ایم؟

            شبکه مشاوران سلامت روان (روانپزشکان و روانشناسان – مراکز مشاوره)

            مشاوره های حضوری و غیرحضوری

           اپلیکیشن موبایل "سرو: سلامت روان هوشمند"

            نقشه راه روان سالم (مبتنی بر وب، اپ، پیام رسان موبایل)

            پیام های عمومی و هوشمند

           ارزیابی و بازخوردها و توصیه های هوشمند

          وبینارهای آموزشی

            آموزش مجازی و چندرسانه ای موضوعات متنوع در سبک زندگی و سلامت روان

          ارزیابی استرس، اضطراب، افسردگی و دیگر مشکلات سلامت روان

          فضای کاربری شخصی برای کاربران و مشاوران و سازمان ها


  توجه! توجه!

           تمامی خدمات فوق بجز مشاوره ها رایگان می باشد!


   سرو در یک نگاه …

 

سرو مجموعه ای هوشمند برای "روان سالم" است. هدف اصلی در آن، برنامه ریزی متناسب با ویژگی های فردی شماست. در این برنامه از زیرساخت های تلفن همراه از جمله پیام های رسان موبایل و اپلیکیشن موبایل استفاده شده است.

مهمترین ماموریت سرو، ارائه خدمات غیر حضوری و معرفی مراکز خدمات حضوری سلامت روان می باشد. از ارزش های اصلی سرو می توان به شخصی سازی متناسب با نیاز هر کاربر (Personalized)، ارائه خدمات هوشمند (Smart)، ارتباط مستمر و روزانه (Continuous)، مدل های ارزیابی و بازخورد (Feedback) و بهره گیری از مدرن ترین ظرفیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات از جمله فناوری های موبایل  است.

سرو در قالبی شاد و مفرح (Fun) و بازیگونه (Gamification) ارائه گشته و بسیاری از خدمات آن بجز مشاوره ها، بصورت رایگان ارائه می شود.

سرو توسط جمعی از روانپزشکان و روانشناسان، پزشکان و استادان دانشگاه با همکاری مهندسان و کارشناسان فناوری اطلاعات و ارتباطات طراحی و تقدیم تان شده است.

مشاوره های تخصصی سرو با برترین مشاوران کشور در حوزه های زوج درمانی، ازدواج، خانواده، کودک و نوجوان، مشاوره تحصیلی – آموزشی، سنجش هوش و استعداد، مشاوره شغلی- روانشناسی سازمان، استرس، فوبیا، افسردگی، هیپنوتیزم، روان درمانی، بیش فعالی، اتیسم، نوروفیدبک و مشاوره سالمند صورت می گیرد. مشاوره ها با مدرن ترین سیستم مشاوره به طریقه صوتی، تصویری و پیامکی و بصورت آنلاین و تلفنی انجام می شود.

برای معرفی مراکز مشاوره و کلینیک های سلامت روان در نزدیکی شما، سرو از یک سامانه مکان یاب جغرافیایی استفاده می نماید.

شما می توانید با استفاده از این سامانه، روانپزشکان و روانشناسان نزدیک  به محل سکونت یا محل حضور خود را شناسایی کنید و بر اساس ویژگی ها و تخصص مورد نظر، به وی مراجعه نمایید.

برنامه های آموزشی سرو در عناوین و موضوعات متنوع بصورت متنی یا چندرسانه ای در اختیار شما می باشد. لینک این برنامه ها در صفحه اصلی سامانه به آدرس mehrasa.net موجود است و شما می توانید با مراجعه به سایت سرو، از این دوره ها استفاده کنید.

علاقمندان همچنین این فرصت را دارند که بدون محدودیت جغرافیایی و حتی در دورترین نقاط ایران، در وبینارهای آموزشی با حضور اساتید برگزیده و برتر دانشگاه حضور یابند و سوالات خود را بصورت زنده با اساتید مطرح نمایند.

برای یک زندگی همراهی با شادی و آرامش، در کنارتان هستیم …